História Firmy

O nás

1992 Rok v ktorom sme založili firmu pod názvom Autoopravy Čiernik, za účelom poskytovania opravárenských služieb. Ako každá začínajúca firma sme mohli dlhodobo existovať iba vďaka kvalitnému servisu a množstvu spokojných zákazníkov.
1998 Otvorili sme predajňu náhradných dielov s názvom Autodiely Čiernik. Týmto sme chceli ponúknuť ešte väčší rozsah služieb a primerané ceny. Pre vyťaženosť prevádzky sme boli nutení predajňu premiestniť z ul.Hlubockého na Ulicu 8.apríla v Starej Turej, kde sa nachádzame doteraz.

2011 Spojenie obchodu a autoservisu sa ukázalo ako správna voľba, tak sa nám podarilo  otvoriť novo vybavený Autoservis. Nachádza sa iba pár desiatok metrov od nášho doterajšieho miesta pôsobnosti.

2012 Zmenili sme firmu na spoločnosť s ručením obmedzeným s názvom AutoČiernik s.r.o.Teraz Vám, našim zákazníkom, ponúkame rovnako kvalitné služby a výhody pri nákupe a montáži v nových priestoroch s novou technikou. Veríme, že nás budete aj naďalej navštevovať.

2014 Rozšírenie servisu o novú, veľmi presnú, 3D Geometriu. Keďže nové automobily na cestách pribúdajú a s nimi aj požiadavky na údržbu, je nutné sa prisposobiť ich potrebám. Preto neustále rozširujeme a obnovujeme metódy aj prístroje ktoré používame.

 

2016 Autoservisné služby sme rozšírili o nové zariadenie na kompletný servis klimatizácie starého chladiva R134a ale aj nového chladiva R1234yf. Okrem toho je možné robiť aj najpresnejšiu tlakovú vodíkovú skúšku tesnosti klimatizačného systému a ozónové čistenie interiéru.

2017 Do ponuky autoservisu sme pridali ďalšiu službu a to dynamickú výmenu oleja v automatických prevodovkách.