História firmy

 • 1992

  Založenie firmy

  Rok v ktorom sme založili firmu pod názvom Autoopravy Čiernik, za účelom poskytovania opravárenských služieb. Ako každá začínajúca firma sme mohli dlhodobo existovať iba vďaka kvalitnému servisu a množstvu spokojných zákazníkov.

 • 1998

  Otvorenie predajňe

  Otvorili sme predajňu náhradných dielov s názvom Autodiely Čiernik. Týmto sme chceli ponúknuť ešte väčší rozsah služieb a primerané ceny. Pre vyťaženosť prevádzky sme boli nutení predajňu premiestniť z ul.Hlubockého na Ulicu 8.apríla v Starej Turej, kde sa nachádzame doteraz.

 • 2011

  Nový autoservis

  Spojenie obchodu a autoservisu sa ukázalo ako správna voľba, tak sa nám podarilo otvoriť novo vybavený Autoservis. Nachádza sa iba pár desiatok metrov od nášho doterajšieho miesta pôsobnosti.

 • 2012

  Zmena na AutoČiernik s.r.o.

  Zmenili sme firmu na spoločnosť s ručením obmedzeným s názvom AutoČiernik s.r.o.Teraz Vám, našim zákazníkom, ponúkame rovnako kvalitné služby a výhody pri nákupe a montáži v nových priestoroch s novou technikou. Veríme, že nás budete aj naďalej navštevovať.

 • 2014

  3D Geometria

  Rozšírenie servisu o novú, veľmi presnú, 3D Geometriu. Keďže nové automobily na cestách pribúdajú a s nimi aj požiadavky na údržbu, je nutné sa prisposobiť ich potrebám. Preto neustále rozširujeme a obnovujeme metódy aj prístroje ktoré používame.

 • 2016

  Servis klimatizácií

  Autoservisné služby sme rozšírili o nové zariadenie na kompletný servis klimatizácie starého chladiva R134a ale aj nového chladiva R1234yf. Okrem toho je možné robiť aj najpresnejšiu tlakovú vodíkovú skúšku tesnosti klimatizačného systému a ozónové čistenie interiéru.

 • 2017

  Automatické prevodovky

  Do ponuky autoservisu sme pridali ďalšiu službu a to dynamickú výmenu oleja v automatických prevodovkách.