7-stupňová automatická prevodovka S-tronic 0B5 (DL501)

Značka a model:

Audi A6 2012

Objem, výkon:

3.0 TDi quattro 150 kW

Typ prevodovky:

7-stupňová prevodovka

Výrobca a označenie prevodovky:

S-tronic 0B5 (DL501)

Dynamická výmena oleja s preplachom prevodovky Audi S-tronic 0B5.  Pri výmene sa použilo 14L oleja. Výmena prebiehala pri naštartovanom aute a preraďovaní všetkých režimov prevodovky. Nový olej postupne vytláča starý olej z celého systému. Výsledkom je dokonalé prečistenie automatickej prevodovky od nečistôt a istota, že v celom systéme je nový olej.
Kontrola teploty oleja v prevodovke a pripojenie zariadenia na výmenu oleja. Pridanie prípravku na preplach prevodovky PRO-TEC ATF.  Počas preplachu, ktorý trvá cca 15-20 minút sa volia radiacou pákou všetky režimy, aby sa prípravok dostal do všetkých častí a celého systému prevodovky.
Ešte pred samotnou výmenou oleja, začne zariadenie tlačiť do prevodovky nový olej, aby sa zo systému dostalo čo najviac starého oleja. Montáž nového vonkajšieho aj vnútorného filtra a tesnenia automatickej prevodovky.
Pri dynamickej výmene oleja s preplachom prevodovky sa použije 1,5-2x viac nového oleja. Do nového oleja sa ako posledné pridá kondicionér PRO-TEC ATC.

7-stupňová automatická prevodovka S-tronic 0B5 (DL501)

TOP

PREMIUM

421 - 479€

cena s DPH

  • olej RAVENOL 10-14L
  • preplach PRO-TEC
  • aditívum PRO-TEC
  • vonkajší filter FEBI + vnútorný filter MEYLE
  • výmena oleja s preplachom prevodovky