6-stupňová automatická prevodovka ZF GA6HP19Z - (ZF 6HP19)

Značka a model:

BMW X3 E83 2010

Objem, výkon:

xDrive 20d 130kW

Typ prevodovky:

6-stupňová automatická prevodovka ZF 6HP

Výrobca a označenie prevodovky:

ZF GA6HP19Z – (ZF 6HP19)

Dynamická výmena oleja s preplachom prevodovky ZF GA6HP19Z – (ZF 6HP19).  Pri výmene sa použilo 18L oleja Ravenol a filter s vaňou MEYLE. Výmena prebiehala pri naštartovanom aute a preraďovaní všetkých režimov prevodovky. Nový olej postupne vytláča starý olej z celého systému. Výsledkom je dokonalé prečistenie automatickej prevodovky od nečistôt a istota, že v celom systéme je nový olej.
Kontrola teploty oleja v prevodovke a pripojenie zariadenia na výmenu oleja. Pridanie prípravku na preplach prevodovky PRO-TEC ATF.  Počas preplachu, ktorý trvá cca 15-20 minút sa volia radiacou pákou všetky režimy, aby sa prípravok dostal do všetkých častí a celého systému prevodovky.
Ešte pred samotnou výmenou oleja, začne zariadenie tlačiť do prevodovky nový olej, aby sa zo systému dostalo čo najviac starého oleja.
Olejová vaňa sa pri tejto prevodovke mení kompletná s filtrom automatickej prevodovky Originál ZF.
Pri dynamickej výmene oleja s preplachom prevodovky sa použije 1,5-2x viac nového oleja. Do nového oleja sa ako posledné pridá kondicionér PRO-TEC ATC a spraví sa reset adaptačných hodnôt automatickej prevodovky.

Cenník výmeny oleja v prevodovke ZF GA6HP19Z - (ZF 6HP19)

PREMIUM

477 - 525€

cena s DPH

  • olej RAVENOL 14-18L
  • preplach PRO-TEC
  • aditívum PRO-TEC
  • olejová vaňa s filtrom Originál ZF
  • výmena oleja s preplachom prevodovky