4-stupňová automatická prevodovka CHRYSLER 42RLE

Značka a model:

Chrysler 300C 2005

Objem, výkon:

2.7 V6, 142kW

Typ prevodovky:

4-stupňová prevodovka

Výrobca a označenie prevodovky:

CHRYSLER 42RLE

Dynamická výmena oleja s preplachom prevodovky CHRYSLER 42RLE.  Pri výmene sa použilo 16L oleja. Výmena prebiehala pri naštartovanom aute a preraďovaní všetkých režimov prevodovky. Nový olej postupne vytláča starý olej z celého systému. Výsledkom je dokonalé prečistenie automatickej prevodovky od nečistôt a istota, že v celom systéme je nový olej.
Kontrola teploty oleja v prevodovke a pripojenie zariadenia na výmenu oleja. Pridanie prípravku na preplach prevodovky PRO-TEC ATF.  Počas preplachu, ktorý trvá cca 15-20 minút sa volia radiacou pákou všetky režimy, aby sa prípravok dostal do všetkých častí a celého systému prevodovky.
Olejová vaňa s magnetmi, na ktorých je vidieť kovové nečistoty sa očistí a demontuje sa starý filter automatickej prevodovky.
Ešte pred samotnou výmenou oleja, začne zariadenie tlačiť do prevodovky nový olej, aby sa zo systému dostalo čo najviac starého oleja. Montáž nového filtra a tesnenia automatickej prevodovky.
Pri dynamickej výmene oleja s preplachom prevodovky sa použije 1,5-2x viac nového oleja. Do nového oleja sa ako posledné pridá kondicionér PRO-TEC ATC.

Cenník výmeny oleja v prevodovke CHRYSLER 42RLE

TOP

PREMIUM

440 - 464€

cena s DPH

  • olej RAVENOL 16-18L
  • preplach PRO-TEC
  • aditívum PRO-TEC
  • vnútorný filter s tesnením
  • výmena oleja s preplachom prevodovky